Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Ivanka Trumpová Coloristová odhaluje přesně jak se jí dostat nádherné blond vlasy

Všechny politiky stranou, je to docela přesné, že se všichni shodneme na jedné věci: Ivanka Trump má úžasné vlasy. Řez! Barva! Dvě věci dohromady vytvářejí plný bezvadný vzhled!

Muž, který může vzít uznání: Kyle Whiteová, olova barevná na Oscara Blandi v New Yorku. Jeho metoda je velmi strategická a zahrnuje několik kroků, ale konečný produkt je skoro dokonalost. Nedávno se s námi nedávno podělil o to, jak dělá Ivankovy vlasy a jak se my ostatní mohou replikovat (a nechat to vypadat čerstvě).

Můžete také rád: Nový Perm Celebrity nemůže dostat dost

Pro začátek je White o jemně vyladěných fóliích. "Ivanka blondýnka je tvořena tkaní fólií na její přirozené základní barvě. Zvýraznění jsou tkané středně velkou tloušťkou a zvednuty na bledou blondýnku. Jsou také strategicky umístěny takovým způsobem, že na jejich kořenech zůstává dost temnoty, aby se zajistila, že nevypadají vybledlé; oni pak postupují do pevných blond konců, který dává, že osvětlující okouzlující účinek jen velmi blond vlasy mohou dělat. "
Jeho dokončovací krok: lesk. "Poté dokončíme vzhled jasným leskem, aby zablokoval barvu, zabránil vyblednutí a zvýšil lesk."

Můžete se také líbit: 8 různých typů blond vlasů, ilustrovaných celebrit, kteří je nosí nejlepší

Bílá také přiznává, že drží blond vlasy, jako by to mohlo být výzva. "Základ pro každou rutinu péče o vlasy je dobrý šampon a kondicionér speciálně vyvinutý pro barvené vlasy s nízkým obsahem síranů a vysoce hydratačních prvků - určitě použijte jeden! Používáte-li tepelně-stylingové nástroje, nezapomeňte použít tepelnou ochranu jako je Infusium 23, která je také dovolenou léčbou bílkovinami a vitamíny. A zdravé vlasy mají lepší barvu, a tak jednou týdně hluboce upravte. "

Ale Bílá zdůrazňuje, že chod na trase domů není jednoduché. "Šampony zvyšující barvu, kondicionéry a domácí lesk jsou skvělé produkty při správném používání. Mohou přidat teplo, odstranit mosazné tóny a mnohem víc, ale pouze pod vedením vašeho barevce. Pokud si nejste jisti, nepoužívejte jej. Viděla jsem strašidelné věci, když blond hraje sama s produkty, které zlepšují barvu. Neupravujte léky, nejprve se zeptejte lékaře na barvení vlasů. "