Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tento deodorant s minimalizujícími póry, poháněný uhlíkem, je ten, který jste čekali

Právě když jste si mysleli, že jste z domu v černém oblečení nakonec zbavili jakýchkoli bílých deodorantů, zachytilo jste zrcadlo nebo vitrínu, abyste vám připomněli, že taková věc není známa? Pokud ne, jaký je boj s tím, že každý typ deodorantu, který zkoušíte - dokonce i přirozené možnosti - se zdá, že dráždí vaše podpaží bez konce? Tyto scénáře byly zjevně příliš běžné pro příliš mnoho žen, které vedly botanicky poháněnou značku boscia pro péči o pleť a vytvořily tak jeden z nejvíce inovativních produktů, které jsme kdy viděli: sprej s deodoranty ve formě prášku. Ještě neprodáno? Slyšte nás.

Zatímco si pravděpodobně myslíte, že prášek zněl desetkrát rychleji než tradiční barový prostředek, boscia's Charcoal Deodorant ($ 20) neobsahuje originální prášek, který si představujete (jako některé dezinflační suché šamponové remixy, které nechávají každý čtvereční palec vašeho marnost pokrytá bílým prachem). Ve skutečnosti je průsvitný prášek lehčí než většina a přejde na kůži čistý plus, láhev to "nevyfukuje" to na vás. Místo toho čerpadlo dávkuje vzorek s aktivním uhlím pomalu a je tak vzdušný, že ani na kůži nebudete cítit. A ačkoli ano, nová formulace je jedna, na kterou se má divit, nejjasnější částí deodorantu je, ruka-dolů, seznam výhod, které přináší spolu s ním.

Mohlo by se vám také líbit: Překvapující zázračná pracovnice pro kůži

Přírodní dřevěné uhlí je absorbující vlhkost, vyvažuje pokožku a minimalizuje póry, což znamená, že kromě potlačení potu (protože ano, funguje to!), Ty temné a velké páteře podpaží, které prostě nezůstanou, jsou nakonec minimalizovány , také. A pokud jste jako já a vyzkoušeli (a vyhodili) téměř všechny přírodní deodoranty, protože stále ještě dráždí pokožku a prostě nefungují, je to volná volba bez tuku, kterou jste čekali , protože dřevěné uhlí bylo již dlouho chváleno za své jemné antibakteriální vlastnosti a schopnost absorbovat více než 1000 násobek své hmotnosti v nečistotách.

Ale dříve, než si myslíte, že tato nabídka je stejně jako jakákoli jiná stará dřevěná deodorantová barva v drogerii, je to jedinečný způsob: v nově objeveném, staletí starém procesu značka vstřikovala aktivované bambusové uhlí s párou a vytvářela tisíce z malých vzduchových kapes, které výrazně zvyšují objem nečistot a toxinů, které absorbuje. A po použití po dobu tří týdnů můžu oficiálně zaručit netradiční, přesto neuvěřitelně účinnou formulaci - funguje, dokonce se nedaří narušit nejcitlivější typy pleti, zanechá stopy nuly a jde daleko za volání povinnosti základní deodorant. Překlad: Je to dokonalá kniha v mé knize a jsem přesvědčen, že to bude ve vaší.