Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jste na začátku vidět tento kokosový olej-infused krása značka všude

Instagram / koparibeauty

** UPDATE 27.ledna 2017

Od dnešního dne se značka nyní prodává u společnosti Sephora (můžete ji najít Scouted Section), což znamená ještě větší přístup k milému kokosovému oleji značky Kopari - nyní můžete uchopit všechny své oblíbené krásy na jednom místě.

V dalších vzrušujících novinkách o značce se ohlásila jejich celková hvězda celebrit - Jared Leto, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Karlie Kloss, Shay Mitchell a Hilary Duffová.

Podle a Vyzbrojené rozhovor s Jamesem Brennanem, jedním ze čtyř spoluzakladatelů společnosti Kopari, Leto a Brennan jsou už léta přátelé a Leto se s Koparem "zapojil od začátku". V tomto okamžiku není jasný důvod, proč ostatní pět A-listers následovali, ale pokud víme jednu věc, je to skvělá značka a my jsme také velcí fanoušci.

** Původně publikováno 17. března 2016

Když se zeptám svých rodinných příslušníků a přátel, jaký je jejich produkt krásy, vždycky mě překvapuje, že mnozí z nich říkají kokosový olej. Je to opravdu královna multitaskingových produktů a oblíbená tolika žen, které dávají přednost jednodušším režimům péče o pleť a vlasy.

Můžete také chtít: 11 krásy důvodů, proč potřebujete kokosový olej

Zkoušel jsem několik kokosových olejů, protože se před několika lety objevili na scéně, ale vůně mě vždy trochu obtěžovala a nikdy jsem ji nenašla, že jsem nemohla žít bez - až do teď. Kopari Coconut Melt (34 dolarů) je nejlepší kokosový olej, který mám za ruce. Značka je plážová, cool-dívka atmosféra a odhodlání udržitelná krása dělá to ještě atraktivnější - není divu, že to stěží udržet na skladě.

Jeden z spoluzakladatelů značky, Kiana.

Nejenže je to neuvěřitelně všestranné (můžete ji použít k uhasení suchých vlasů, suchých rtů a suché pokožky, odvrátit šňůry, udržet pokožku dítěte hladké a vyživované, vzlétnout make-up a mnoho dalšího), ale je to také 100- čisté, organické a nerafinované (vyrobené z čerstvého kokosového masa a nikdy zpracované chemikáliemi).

Jedna z hlavních věcí, která odděluje tento olej je jeho struktura (čte: žádný mastný efekt). V neposlední řadě není ani špinavá ani hrudkovitá, ale místo toho super sametová - doslova se točí do vašich rukou, takže ji můžete rovnoměrně aplikovat na kůži. Navíc je dodáván s malou plastovou lžičkou, takže můžete vyvést z recyklovatelné nádoby.

Vůně je také příjemnější (a více kokosové y) než tradiční odrůdy obchodů s potravinami. A pro ty z vás, kteří ještě nepostoupili na kokosový olej, musíte vědět, že výhody jsou nekonečné. Kohout plný mastných kyselin (dobrý druh, který pomáhá opravovat kůži a vlasy), vitamín E a další živiny, kokosový olej byl používán ve starověkých havajských krásech rituálů po celá staletí a je známo, že dodá zdravou a žhnoucí pleť znovu a znovu.

Další perk: Těhotné ženy to milují! Můj přítel nedávno probral kopeček na břiše a bylo to prakticky láska zpočátku "roztavila se". Objednala si vlastní nádobu na místě a později mi řekla, že jí upokojuje svědivou pokožku a udržuje ji pocit hedvábně hladkého od hlavy až po špičku. "Kéž bych to měla mít na začátku mého těhotenství!" řekla a dodala, že plánuje použít ji i na své dítě.

Dáme tohle dva palec nahoru. Jste i milenec kokosového oleje?


Můžete také rád: Kokosový olej Krása Tipy od Giada De Laurentiis