Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Oprah vstupuje do obchodu s potravinami


** UPDATE 27.ledna 2017
Mediální mogul Oprah Winfrey se spojil s jedním z největších jmen v potravinářském biz, Kraft Heinz, aby vytvořil řadu chladných, připravených k jídlu jídla a občerstvení pro spotřebitele v USA. Hlavním cílem: zpřístupnit zdravé potraviny. (To nebude svázáno s Winfreyovým současným partnerem s Weight Watchers.)
Můžete také rád: Oprah jmenuje její 10 oblíbených produktů krásy od roku 2016

Podle tiskové zprávy se společný podnik nazývá Mealtime Stories a nabídne "skutečné, výživné" produkty s velkou výhradou: 10 procent z výtěžku bude věnováno charitativním organizacím, které bojují proti hladu. Nechte ji královně filantropie spojit dvě své oblíbené vášně (jídlo a charita) do jedné mega podnikání. Bravo!

O tom, kdy se produkty dostanou do obchodů, není zatím žádné slovo, ale jsme nadšeni, že vidíme, s jakými dvěma závody se objevují.

** Původně publikováno 2. června 2016
Již od loňského roku se Oprah Winfrey ztratil 30 liber. A naučila se hodně na cestě.

Nedávno se připojila k webovému volání s malou skupinou členů hromadného sledování hmotnosti, během níž odhalila jedno z nejdůležitějších tajemství ztráty hmotnosti: Přijměte kamarádský systém. Podle Dobrou ranní Ameriku, která měla výhradní přístup k volání, 62letá mediální mogulka uvedla, že mít k programu úspěch má klíčový programový partner. A v Oprahově případě je to Stedman Graham, který je také její životní partnerem.

Můžete se také líbit: Oprah sdílí emocionální ztráty hmotnosti v výkonné nové reklamě

"Pokaždé se mě zeptal, jaký je každý bod, a řekl jsem:" Proč se prostě nepřipojíš? "" Oprah řekl, že je pro mě mnohem lepší, když ostatní lidé počítají body. Uděláme si zodpovědnost. "

Jako velvyslanec této organizace předtím Oprah sdílel několik triků s hubnutí Dnes že někdo může zaměstnat.

1. Rozhodněte se pro ryby. "Seafood je tvůj přítel!" ona řekla. Oprah říká, že miluje asijskou mořskou vlnu, ale často se rozhoduje pro tresku, která je snadněji nalezena v USA. Je nízkotučná a plná základních živin, jako je vitamin B12 a omega mastné kyseliny.

2. Zkuste vegany pod radarem. "Miluju Jicamu, protože máš strach," řekla. Je nízký obsah kalorií, ale vysoký obsah živin a při vaření je velmi všestranný - můžete je použít v salátech, polévkách, míchaných hranolkách atd.

Můžete také rád: Trending v kráse: Curmeric nápoje přebírají

3. Vytvořte květánek "bramborovou kaší" namísto skutečnosti. Oprah dává přednost karfiolovému kaši, který má nižší hodnotu Body Watchers.

Tam je také časné zprávy, že Oprah má v úmyslu spustit řadu potravin a lahvových nápojů, včetně energetických nápojů, kokosové vody a limonády. Podle New York Daily News, Společnost Oprah vyvine výrobky (vše od mléka a ryb k pečenému zboží a ovoce) pod názvem Oprah's Kitchen. Nejsou žádné zprávy o tom, kdy mohou spotřebitelé očekávat, že uvidí produkty, ale zůstaňte naladěni na NewBeauty pro aktualizace!

Sledujte video: Calling All Cars: Ice House Murder John Doe Number 71 The Turk Burglars (Srpen 2019).