Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

CoolSculpting se stává vymazán pro ještě jinou oblast

Podívejme se na to. Ramena jsou jednou z nejtvrdších oblastí na těle, aby se pevně postavila a zbavila se toho dalšího břicha. Ano, můžete jíst a cvičit. A ano, liposukce je volba. Ale ne každý je ochoten jít pod nůž, a někdy zvedání závaží může jen tolik zlepšit.

Dnes společnost CoolSculpting oznámila své nejnovější ocenění FDA a tentokrát je to pro zbraně - velkou výhru pro ty, kteří se vždycky skryli pod vrcholy s dlouhým rukávem a bojovali proti bingo. "V USA žije 29 milionů lidí, kteří se zajímají o CoolSculpting, přičemž více než 14 milionů lidí vyjadřuje znepokojení nad nechtěným paží, což zbraň činí třetí nejoblíbenější oblast pro zvážení neinvazivního snížení tuku," říká Mark Foley, prezident a generální ředitel společnosti ZELTIQ. Domníváme se, že je to dost důvod, proč se léčba, která využívá speciální technologii chlazení k tomu, aby se zaměřila na tukové buňky a odstranila je, se dostala do oblasti vylepšování ramen.

Může se vám také líbit: Léčba pro přísnější zbraně

Značka, která nabízí různé aplikátory, spouští také aplikaci CoolAdvantage Petite, která se použije na horní část ramen, která bude údajně ošetřovat oblast za 35 minut.

"Moji pacienti požádali o neinvazivní řešení pro jejich nežádoucí paží, takže jsem nadšený, že jim mohu nabídnout osvědčené řešení, které je bezpečné a účinné," říká Marina Del Rey, CA, plastický chirurg Grant Stevens. "Očekáváme od našich pacientů velký zájem, že existuje řešení FDA vyřešené touto náročnou oblastí."