Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Produkt v medicínské kabinetu Tento kosmetický dentist říká, že byste měli přestat užívat hned

V několika vědeckých a zdravotních studiích a doktorovi zubní ordinace se Chevy Chase, kardiologická klinika Claudia Cotca, DDS a MPH zaměřuje na to, aby pomohla pacientům získat orální zdraví prostřednictvím multidisciplinárních zubních ošetření. S celosvětovou reputací vysoce kvalifikovaného zubního lékaře, je odborníkem na obnovu stárnutí úsměvu do zdravého, přirozeného a mladistvého stavu. Zde trvá na chvíli, abychom s námi mluvili o tom, co je zapotřebí k udržení mladistvého, povzbudivého úsměvu a jediného produktu, který používáte doma, který může dělat více škody než dobrého.

Můžete se také líbit: Celebrity trik, který bledý zuby za 5 dní

NewBeauty: Jaké jsou atributy mladého úsměvu? Dr. Cotca: Myslím, že záviděníhodný úsměv má co do činění se zlatým poměrem proporcí nebo pravidlem proporcí, které dovoluje mladistvý vzhled. Tento matematický poměr je pro lidské oko extrémně příjemný. Samozřejmě, každý úsměv je jedinečný - kulatost a silueta musí být tam. Při rekonstrukci musíte mít odborné znalosti a porozumění tomu, co je mladistvý úsměv a jaké jsou poměry, ale také integraci do skutečného profilu tváře pacienta. Není to jen estetické přiblížení, ale spíše je to velmi složitá koordinace tam, kde je čelist, jaké vertikální rozměry by měly být, a pak samozřejmě, že se podíváte na proces stárnutí.

Poznámka: Které celebrity si myslíte, že mají nejvíce záviděníhodný úsměv? Dr. Cotca: Amy Grantová je jednou z celebrit s koordinovaným úsměvem, ať již genetickým a / nebo získaným, který si udržuje mladší koordinaci a poměr. Mnoho jiných osobností, které jsem viděl, má tendenci zplošťovat úsměv a dělat věci rovnoměrnější. Rozlišování mezi řezáky, a to nejen přední, zadní a rotační, ale také reálné rozměry, které umožňují estetický profil, který mu dává mladistvý prvek. U většiny celebrit s pozorovanými rekonstrukcemi mají tendenci jít směrem, odkud odchází z mladistvého profilu. Druhá celebrita, jejíž úsměv dává mladistvý profil, je Julianne Mooreová. Pokud se podíváte na minulé fotky z ní předtím, než byla provedena zubní práce a novější fotografie, některé profily mezi léčbou nebo změnami, stále vidíte koordinaci předních dvou řezáků.

Pozn .: Co radíte pacientům, kteří v minulosti nosili záprsenky, kteří jsou stále nešťastní s úsměvem? Dr. Cotca: Myslí si, že začíná objasňováním a porozuměním. Prázdný předpoklad, že jakákoli léčba, kterou jste možná měla, by mohla vyřešit vše bez údržby nebo dalšího zásahu - to je zavádějící. Pokud jde o ortodoncii na začátku, nebude a nemůže to všechno vyřešit. Technicky to nemůže, protože existuje proces stárnutí, vývojový proces, který se nadále objevuje, který se dostává za samotné zuby a tyto systémy a proměnné je třeba integrovat soudržně. Při současném stárnutí je třeba provést korelační postup. Pokud opravíte něco v jednom stupni, neznamená to, že se nikdy nemusíte vrátit a znovu pozvat zdraví a pozici vašich zubů později. Je to realistická připomínka, že každá léčba je progresí k terapeutičtějšímu a prospěšnějšímu výsledku, ale není to konec všech.

Můžete také vyzkoušet: Výzkum ukazuje pilulku může být schopen bojovat s dutinami

Poznámka: Jaké jsou nejnovější postupy nebo techniky, které nejvíce požadují vaši klienti? Dr. Cotca: Když pacienti chodí do mé praxe, samozřejmě se zmíní o dýhy, protože to je to, co četli v médiích. Současně však klinické potřeby pacienta zahrnují řešení svalových stavů, jako jsou poruchy temporomandibulárního onemocnění a řešení bolesti v rámci nepohodlí, například jako kousání tváře, TMJD nebo krvácí dásně. V takových případech musíte zvážit, kde leží systémový profil. Laserová terapie udělala neuvěřitelné věci, jak dostat zdravé dásně pacienta. Jsme ve velice rychlém prostředí, máme také štěstí, že žijeme déle, ale všechno to přichází s mnohem více systémovými podmínkami než to, co jsme měli asi před 10 nebo 20 lety. Z tohoto důvodu se projevy těchto stavů dostanou do ústní dutiny. Tyto problémy řešíme jednoznačně pomocí laserové terapie, která také působí při léčbě zánětu dásní a parodontitidy. Nemůžete umístit dýhu a mít krásný úsměv, když máte nezdravé, krvácející dásně.

Pozn .: Jaké jsou některé způsoby, jak snadno a rychle získat jasnější úsměv? Dr. Cotca: Když hovoříme o jasnějším úsměvu, musíme mluvit o čistých zubech. Když mluvíme o čistých zubech a čistém povrchu, musíme mluvit o tom, jak tam musí být bez kalcifikace, bez plaku. Pokud chcete mít rychlý, rozjasněný úsměv, nejúčinnějším a nejúčinnějším způsobem, jak jej dosáhnout a udržet, je to, že dostanete žvýkačky zdravé a máte doma program péče o koření a span, který neumožňuje ukládání nebo zotavení plaku na zuby po více než 15-30 minutách po jídle, a buď v bělení v kanceláři, nebo v kombinaci domácího bělení, vše pod ošetřovatelem zubního lékaře.

Mnoho pacientů si může myslet, že bělicí proužky budou problém vyřešit, ale obecně jsem je považoval za problematické. Nejprve nedosahují rovnoměrnosti procesu bělení, takže některé skvrny, některé oblasti zubů budou i nadále stejné barvy nebo možná budou mít výrazně menší zlepšení než jiné skvrny, které dávají velmi vizuální disharmonie. Poté se otázka stává touhou dostat tuto oblast stejně bílý jako zbytek. To bude vyžadovat mnohem delší použití, takže nyní vystavujete celý zub s rizikem důsledků toxicity v závislosti na délce času. Nikdy nedoporučuji dotykové ups, jakmile dosáhnete výsledků, které chcete. Doporučuji jen jeden nebo dva roky pro jeden nebo dva dny. Ne za měsíc nebo 40 dní. Dokonce i voda vytesává skále v průběhu času.