Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tento návod ukazuje rozdíl mezi přípravkem Instagram a každodenním make-up

Pokud jste jedním z 600 milionů lidí, kteří používají aplikaci Instagram, pravděpodobně jste při procházení feedem pravděpodobně viděli blogger make-upu a / nebo tutoriál. Možná jste si všimli rozdílu v vzhledu make-upu, který vytváří, v porovnání s make-upem, který vidíte v každodenním životě. "Instgram makeup" má svůj vlastní dramatický styl. Myslete na bezvadnou kůži, plné tučné obočí, tvarované lícní kosti a přečerpané rty.

Možná se vám také líbí: Nová sada kostek MAC si právě vzala věc mimo svou masivní kolekci rtěnky

A nyní krása vloggerová Amanda Ensingová ukazuje oba tyto pohledy na jedné tváři. Je to správné, v posledním videu společnosti Ensing vytváří na jedné straně její tváře vzhled Instgramu, plný umělých řas a obrysů, a na druhou stranu zářivý, jemný, každodenní make-up.

Začíná s tím, že to není první z nich. Tento nápad se trochu vznášel kolem krásy vlogger-koule a byla nadšená, že je součástí.

"To rozhodně dokazuje, že se mi podařilo udělat make-up," říká ve videu. "" Miluji, jak make-up může změnit váš obličej, dát vám důvěru, být kým chcete být, ať už je to Instagram make-up nebo každodenní make-up, měli byste mít možnost nosit, co chcete, když chcete, protože na konci dne , je to pryč. "

Možná se vám také líbí: Divné místo, které nepoužíváte, ale mělo by být

Po rozhovoru s krásou dramatického i přirozeného vzhledu se ponoří do toho, jak vytvořila obojí. Každodenní make-up vypadá, že je vytvořen s množstvím přirozených make-upů, jako je Makeup Up For Ever HD Foundation Stick, NYX HD Concealer, Tarte Contouring Palette, Anastasia Beverly Hills Brow Wiz, Benefit Rollerlash a NARS Madly Blush.

Instagram makeup strana je další příběh. Je tu hodně konturování a stínování a barvy a ... no, můžete se dívat na sebe níže.

Ona uzavírá tím, že říká, že se nemusí nutně líbit jeden víc než jiný. "Líbí se mi, jak oba pracují z různých důvodů, a myslím, že jsou oba krásní svým vlastním způsobem."

Podívejte se na výukový program a zjistěte, jak vytvořit vzhled a získat celý efekt.