Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tento matný polštářek Compact znamená, že nikdy nebudete muset znovu nosit prášek

Říká se, že mastná kůže je nejlépe zachovaná tajemství ve válce proti stárnutí pokožky, protože olej pomáhá udržovat kůži přirozeně zvlhčený, čímž je výskyt nežádoucích linek a vrásek méně patrný. To je skvělé a všechno - zvláště když budeme starší - ale co s tím, jak mezitím dostáváme mastnou pokožku pod kontrolu?

Mattifikační krémy, sérum proti produkci oleje a blotovací papír byly vždy touto cestou jednoduše proto, že fungují. Ale nový olejový odmašťovač právě zasáhl regály a je to skoro všechno, co by někdo s mastnou pokožkou mohl někdy chtít. A Murad MattEffect Blotting Perfector (39 dolarů), který je součástí sbírky Pure Reform značky, může být také nejkrásnějším výrobkem proti slunci, který jsme kdy viděli.

Můžete se také líbit: 3 věci, které je třeba se vyhnout, pokud máte akné-mastné a mastné pleti

Zatímco byste mohli provést dvojitý odběr a chybu tohoto kompaktu na polštář kompaktní, není to opravdu jedno - neobsahuje make-up jako většina polštářů, ale produkt je umístěn a aplikoval podobně jako polštář kompaktní. Obsahuje francouzský zelený jíl a extrakt z marshmallow, který pohlcuje olej a speciální mattifikační koule, které udržují pokožku matné a zároveň potlačují nedokonalosti. Tato průsvitná tekutá blotovací formulace pracuje na matování pokožky celé hodiny.

Zaujatý vzorem, musel jsem to zkoušet. Zde je návod.

Počínaje čistou kůží jsem přiložil přiloženou houbičku na vzorec a ujistil jsem se, že skutečně naplním houbičku (pracoval jsem zde s tučnou mastnou pokožkou). Pak jsem stiskl houbičku po celé pokožce a nezaměřoval se na oblast T a brady. Během přibližně 15 vteřin se vzorec, který se při prvním použití podobá na sérum, vysušil, ale zanechal mou pokožku hladkou a matnou a cítil tak dobře, ale nebyl suchý ani nudný.

Pak byl čas na normální make-up. Když jsem byl v kanceláři, udělal jsem rychlou kontrolu kůže - nezaznamenal žádný olej ani mastnota. O několik hodin později mi pokožka vypadala docela dobře. Dokonce jsem si udělala polojasno s chladícím prostředkem jen pro větší bezpečnost a to mi nepoškodilo můj make-up.

Ruce dolů, to je make-up taška musí mít pro ty s mastnou pokožkou, stejně jako ti, kteří jen chtějí matnější vzhled taky. S blotting papers, tam je vždy obavy, že musí znovu použít make-up. Ale s tímhle není nic z toho.