Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

AAD doporučuje koupání v bělení, aby léčil tento běžný problém s kůží

Třetí matka Lauren O'Learyová je v konstantní, vícestupňové rotaci produktů, pokud jde o léčbu jejího 3letého synového ekzému.

"Začalo to hned po prvních narozeninách," vzpomíná. "Získá to nejhorší za kolena, na kotníky a na špičkách nohou, udržuje nás v kontrole pomocí Stelatopia Milky Bath Oil, Babyganics Eczema Cream, Dove Sensitive , Tide Free & Gentle detergent a pak aplikujeme Aquaphor na náplasti po každém koupání.Jeden jsem nebyl vždy skvělý při použití krému a když jsem za sebou, určitě jsem zaznamenal další vzplanutí. produkty."

Jason M. říká, že se nachází v podobné situaci jako jeho desetiletá dcera, která má ekzém jako vedlejší účinek alergií, když byla mladší. "Vyrostla z alergií, ale ekzém není úplně pryč. Prošli jsme Vaseline, Dove, Aveeno - pojmenovali jsme ji, každý den jsme ji nanášali ráno a večer. "

Můžete se také líbit: 7 běžných podmínek péče o pleť a řešení

Kromě toho, že má velmi náročný úkol používat výrobky velmi často, aby udržel ekzém pod kontrolou, oba rodiče sdílejí něco jiného: Ani jeden z nich neslyšel o bělidlo terapie, jeden z doporučení Americké akademie dermatologie pro řešení dětského ekzému.

"Lékař nám ​​jen říká, abychom udrželi pokožku dobře zvlhčenou, pak se obvykle dozvídám o dalších doporučeních nebo informacích z místní stránky rodičů skupiny Facebook," říká O'Leary.

Podle AAD - který zdůrazňuje, že byste měli začít s bělícím kouřením s dítětem, ale měli byste video, které by to ilustrovalo (viz níže) - použijte jednu polovinu šálku pravidelné síly ( 6 procent) bělidla pro plnou vanu vody a čtvrtinu šálku na poloviční vanu. Je určen hlavně pro děti s mírným až závažným ekzémem a je to doporučení, pokud je ekzém často infikován.

"Na rozdíl od dětí, kteří mohou dostat ekzém, známý také jako atopická dermatitida, na celém těle nebo na mnoha místech, dospělí často dostávají lokalizované oblasti podráždění. Mohou mít náplast na rameno nebo náhodný na nohu, ruce nebo noze. Často pacient přijde na "vyrážku" a neuvědomuje si, že vyrážka je vlastně ekzém. Suché, chladné počasí rozhodně vyvolává záchvaty ekzému u lidí všech věkových kategorií! "Vysvětluje dermatolog z New Yorku Jody Levine.

Můžete také rád: Žena příspěvky Výkonné fotky ukázat, jaká je psoriáza

"Bleachové lázně mají místo pro pacienty, jejichž ekzém je infikován. Bělidlo pomáhá zabít bakterie na kůži. Nebudou používat bělící koupele pro průměrného dospělého jedince s několika záchvaty ekzému, které nejsou super infikovány. "

Co se týče všech těch produktů, které jsou specifické pro ekzémy, mnoho rodičů a ekzémů trpí? Dr. Levine říká, že příchod ceramidů do zvlhčovačů, což vedlo k mnohem většímu množství výrobků, které dokazují, že jsou vhodné pro ekzém - což je velký důvod, proč je v dnešní době více vidět na regálech obchodů. "Mnoho hydratačních krémů přidalo verzi s ceramidy, která je určena k ekzému. Existuje také mnoho specializovaných, hydratačních prostředků na předpis. Tyto zvlhčovače se denně používají k tomu, aby se pokusily zabránit projevům ekzému pokožkou. Jakmile někdo utrpí ekzémy, často jsou potřebné také léky spolu s hydratačním krémem, aby vyplavili ohnisko. "

Dr. Levine také říká, že ekzém je v poslední době "horkým tématem", neboť nové léčebné postupy se stávají stále dostupnějšími. "Nové krémy na předpis jsou získávány schválením FDA pro léčbu ekzému. V minulosti byly steroidní krémy nejlepší, ale my se vyhýbáme používání příliš velkého množství steroidů na pokožce, protože z nich mohou mít negativní účinky. Neexistuje mnoho nesteroidních krémů pro ekzém. Nicméně nové jsou vyráběny a testovány a měly by být dostupné v blízké budoucnosti. "