Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Proč tento dramatický obraz před a po ženě v punčochách je virová

Viděli jsme poměrně málo předtím, než se fotky na Instagramu objevily virálně - obvykle se stejným obrazem ženy, která už dosáhla svého cíle na ztrátu váhy. Jistě, tyto snímky mohou být super inspirující pro ty z nás, kteří mají podobné fitness ambice, ale někdy jsou výsledky jednoduše dosaženy použitím odlišného osvětlení nebo lichotivého tělesného úhlu, což divákům dává nerealistický, podvodný pohled na to, co je dosažitelné.

Za účelem zavádění sociálních médií za to, že jde o zavádějící způsoby a nepraktické body, jeden pozitivní obhájce, Milly Smith (@selfloveclubb), poslal svůj obrázek na Instagram, který nosil punčochy ve dvou samostatných pozicích. Jedna z fotografií ukazuje, že Smith nosí punčochy vyšší na pasu, zatímco ostatní ukazují, že jsou mnohem nižší a odhalují větší část jejího žaludku.

Můžete také rád: Proč tento obrázek citrónů je virový ze všech správných důvodů

Smith začal vysvětlovat, že dva snímky byly pořízeny ve stejný den a nebyly před a po ztrátě transformace ztráty hmotnosti. "Jsme tak zaslepení, jak vypadá skutečně nepoložené tělo, a slepí se, jaká krása je, že lidé by mě v méně než 5 sekundovém přepínači představovali méně atraktivní!" Vysvětlovala Milly. "Jak hrozně absurdní je to!"

Když to dopadne, Millyho poselství je dobré, aby žilo: "Neporovnávejte, jen žít pro vás. Na této planetě nikdo není, kdo je jako ty a to je docela úžasné, nemyslíš? "