Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Selena Gomezova Glowy Skin Trik není jedna, kterou byste očekávali

Megastar Selena Gomez (má 108 miliónů stoupenců na Instagram sám) není žádným cizím člověkem, který by zkoušel nové věci k tomu, aby její kůži zářila, zvlášť když je na turné a snaží se jí dodat pleti extra TLC, kterou touží. Jako výsledek, fanoušci zpěváka se vždy obrací na sociální média pro své další velké péči o pleť nebo fitness tajemství, aby si je mohli vyzkoušet sami. A není divu, že jsme taky my.

Můžete se také líbit: 11 Pravidla Ženy s velkou kůží vždy dodržujte

V rozhovoru s Elle.com, Gomez odhalil překvapivou metodu, která "změnila její kůži": položila se v posteli potu. Pokud se divíte, co to je, taky jsme byli. Zde je hvězda:

"Mám potové lůžko, které vypadá jako burrito, které jsem se zabalil, a já se pot asi 45 minut ... Začal jsem chodit na místo nazvané Shape House a ty jsi ležel v postelích v sweatsuit a oni vy a vy se potíte po dobu 45 minut a uvolňuje všechny toxiny vašeho těla a máte pocit, jaký je ekvivalent sauny, ale vaše srdce se zvyšuje a to všechno teče do těla. změnil jsem svou kůži, změnil se mi i moje tělo, takže se cítí opravdu dobře. To je něco, co pro mě osobně funguje ...

Cítíš se tak dobře. Vím, že to zní hrubé, ale jen sedíte v potu po dobu jedné hodiny a nemusíte okamžitě sprchovat, protože ve vašich toxinách je přirozený kolagen, takže se vaše pokožka cítí měkčí, než ji umyjete. Cítí se neuvěřitelné. Určitě to navrhuji. "

Tvar domu, který se v sobě skládá z "městského potu", obsahuje infračervené světlo FAR do osobně navržených lůžek, které jsou vyrobeny z keramických desek a přicházejí s infračervenými přikrývkami, které dodávají energii tělu za super vysoké teploty (158 stupňů Fahrenheita). Účinek: "stimuluje termoregulační reakci těla, která vyvolává hluboký, detoxikační pot."

Můžete také vyzkoušet: Je infračervený saunový trend skutečně bezpečný?

Dermatolog z New Yorku Dendy Engelmanová říká: "Tyto lůžka potu používají infračervené světlo FAR (podobně jako účinek infračervené sauny) - nevidíte paprsky světla, ale cítíte je ve formě intenzivního tepla. I když je pravda, že tato léčba může vyvolat "žhnoucí" účinek vazodilatace z pocení, většina toxinů / odpadů z těla je eliminována jinými procesy (prostřednictvím močových a GI traktů). Mám rád infračervené sauny jako adjuvans pro čistý život a podpořit výsledky stravování a cvičení, ale já bych se na ně nespoléhal výhradně jako zdroj krásy nebo zdraví. "