Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Drew Barrymore říká "ne" plnitelům, ale přisahá tímto postupem pro její nejlepší kůži

Pokud jde o celebrity, které to opravdu vedou, Drew Barrymore je jedním z realistů. Ve věku 41 let se hvězda původních sérií Netflixu "Santa Clarita Diet" neobává o pronásledování linií a vrásek s jehlou. V rozhovoru s New York Times, herečka se otevírá o tom, co bude a neudělá, aby se zabývala stárnutím pokožky v této fázi svého života.

Můžete také chtít: 4 postupy v kanceláři pro takovou pokožku, že nebudete potřebovat Makeup

Kromě péče o kůži doma s roztrženou rutinou, která obsahuje jemný čisticí prostředek na obličej následovaný tonerem (spoléhá se na drogistickou stříbro Cetaphil, kosmetickou přípravku Christine Chin a Clinique Acne Solutions Clinical Clearing Gel), obsahuje také kůži zesvětlovač pro boj s změnou barvy.

"Jak starneš, dostaneš melasmu; máte děti; tam je poškození sluncem, "říká herečka. "Líbí se mi, abych našel hydratační krém s rozjasňujícím sérem Christine Chin. Jsem posedlý její čárou. Je to jediná věc, na kterou se mám plést. Nemám čas jít na obličej, takže jsem ji neviděl už roky, ale po několika měsících kupuji zboží. "

Kromě toho Barrymore přiznává, že provádí každoroční výlet k dermatologovi, ale ne proto, aby si to myslel. Rozhodnutím vynechat pleťové plniva je její léčba volbou Clear + Brilliant laserová kožní resurfacingová léčba. "Jednou za rok jdu k doktorovi Roymu Geronemovi, aby ho odstranil. Přiznává mi tvář jako luk člunu. Každý říjen dělám jasný + brilantní laser. Po létě se dívám upřímně, jako když mám z melasmy špínu po celém obličeji. Bylo to tak špatné po mých dětech. Bez ohledu na to, jak moc opalovací krém a kolik klobouků, mám spoustu hnědých skvrn. "

Pokud jde o plnidla, Barrymore je úplně nevylučuje, ale ani je nechce zvážit, dokud nebude skutečně připravena. "[Dr. G] ví, že nebudu dělat nic za lasery, takže se o to ani neobtěžuje. Navrhl některé výplně, když jsem tam byl naposledy. Byl jsem rád: "Nedělej se, doktore G! Promluv se mnou za 10 let. " Nedávám nic do tváře, dokud není tak špatné, že nemám co ztratit. "