Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Průvodce plastickým chirurgem o tom, jak přežít zimu a získat žhavou pokožku

Jediné, co potřebujete, je podívat se na aplikaci počasí a pár minut venku, abyste věděli, že doba rocku může být obzvlášť drsná na pokožce. Mnoho lidí trpí suchostí, vloupáním a zarudnutím, protože teploty klesají a sociální stresy se zvyšují.

"Tato roční doba představuje na kůži mnoho fyziologických stresů," říká Dr. Gregory Brown, zakladatel RéVive Skincare. "Patří mezi ně nižší vlhkost a menší tvorba kožního mazu, z nichž obě vysušují pokožku. Kůže se také stává suchou, protože krevní tok se pohybuje od povrchu pokožky. Navíc mohou náhlé změny teploty (od studeného venku až po vytápěné vnitřní prostory) způsobit zlomené žíly a zarudnutí. "

Naštěstí správná péče o pokožku vám pomůže v boji s těmito zimními kožními obtížemi a umožní vám ještě předvést svou nejkrásnější pleť. Prvním krokem je zajistit pravidelné odlupování (produkt jako RéVive Glycolic Renewal Peel pomáhá omlazovat proces obnovy buněk pro zářící a mladistvý vzhled) a přejít na intenzivněji zvlhčující krémy, jako je RéVive Intensité Crème Luster Day nebo Night a oleje jako RéVive Rescue Elixir Anti-Ageing Oil. Lékař navrhne hledat přísady jako zvlhčující látky, hyaluronát sodný, lipidy a oleje s esenciálními mastnými kyselinami pro zvýšení hydratace.

Zatímco změna péče o pleť je prvním krokem ke zdravé zimní pleti, přepínání make-upu může být stejně důležité. Namísto vrstvení na těžkých základech v tomto ročním období (pouze zdůrazníte suchost pokožky), pomocí hybridního produktu péče o pleť / make-up, jako je RéVive Le Tint Moisturizing Veil, může mít velký vliv na vzhled a zdraví Vaší pokožky. Tento zbarvený obličejový olej bude i nadále dodávat hydrataci na pokožku, zatímco večer budete mít tón pleti, což vám poskytne opravdu zářivou povrchovou úpravu.

Dr. Brown nabízí několik dalších jednoduchých tipů, které vám pomohou přežít pokožku v zimě. "Zůstaňte hydratováni a vypijte spoustu vody a spojte se s extra šálou kolem obličeje, abyste se vyhnuli kontaktu s chladným a drsným počasím," říká. "Získejte zvlhčovač doma, abyste udrželi rovnováhu vlhkosti ve vzduchu. A vyvarujte se dlouhých horkých déšť, které mohou vyčerpat vlhkost z pokožky. "

Chcete-li najít další produkty, které vám poskytnou zářivou pokožku, kterou chcete, navštivte stránku Reviveskincare.com.