Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Supermodelka pro ošetření doma Miranda Kerr dělá každé ráno pro těsnější pokožku

Supermodelky jsou vždy v poznání co se týče nejlepších postupů péče o pokožku, které má kosmetický průmysl nabídnout (vážně se to pokoušelo všechno), což je důvod, proč jsme tak naladěni v tom, co jsou v současnosti jejich kůže, tělo a make-up triky. Náš poslední objev? Lékárna Mirandy Kerrové je pro hlubší pokožku.

Supermodelka, která se v současné době připravuje na svatbu generálnímu řediteli společnosti Snapchat, Evan Spiegal, se nedávno otevřela Ve stylu o rituálu ranní péče o pleť, kterou nikdy nepřechází. "Jsem tak obrovský fanoušek těla, jako je kartáčování suchého těla." "Mám rád," řekla v rozhovoru, "to dělám každé ráno nábožensky, stimuluje lymfatický systém a detoxikuje tělo."

Může se vám také líbit: Vzácná Pamela Anderson Makeunder ukazuje, jak je čepek-pád opravdu je

Suché kartáčování je technikou, při které člověk ovládá štětec proti pokožce, aby stimuloval lymfatický systém a eliminoval toxiny z těla. Bylo prokázáno, že snižuje zánět, pevnou pokožku a dokonce snižuje celulitidu. Tato praxe je také známá pro to, že celá celebrita následuje, s ikonickými supermodelky, jako je Cindy Crawford a Christie Brinkley, která také přísahají.

Kromě toho Kerr, 33, zmínil její preferovanou lázeňskou léčbu v rozhovoru: "Já opravdu rád jdu do infračervené sauny, jen abych detoxiloval," řekla a dodala, že si užívá pití studené lisované zelené šťávy a kokosové vody pro zlepšení zdraví pokožky zevnitř ven. Zatímco tyto extra tipy jsou skvělé rady samy o sobě, je to suché kartáčování, které nám upoutalo pozornost. Můžete zachytit jeden pro sebe u Target za pouhých 6 dolarů.