Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jsou novinky kotvy povzbuzovány k tomu, aby chirurgicky změnily svůj pohled tak, aby splňovaly určitý standard?

Už jste někdy sledovali místní zprávy a myslíte si, že kotva vypadá jako další kotva, kterou jste viděli dříve v jiné síti? Pokud ano, asi nejste příliš daleko. Jak uvádí RACKED, existuje společný vzhled požadovaný mnoha zpravodajskými producenty pro jejich kotvy: "autentický" vzhled bez "rušivých" vlastností.

Můžete se také líbit: 4 způsoby, jak získat svůj nejlepší profil

V tomto případě Mark (jeho jméno bylo změněno RACKED pro příběh) byl vysokoškolský student a intern na místní televizní stanici ve středně velkém městě na jihu. K jeho překvapení (a šoku), jeho šéf oznámil, že má zvážit plastickou chirurgii, protože jeho uši se vytrhl příliš.

"Jedna z prvních věcí, kterou řekl, byl:" Ach, vaše uši jsou velkým rozptýlením. Měli byste přemýšlet o tom, že je necháte zavřené. " Řekl mi to, jako by to nebylo nic jiného. Myslím, že když vám někdo řekne, abyste takhle tělo změnili, očekáváte, že to bude vážný rozhovor. Ale byl o tom tak nepříjemný. "

Nechalostní povaha této "rady" je to, co pohání spekulace, že je to docela běžný výskyt ve zpravodajském světě. Také víme, že výrobci pravidelně pronajávají obrazové trenéry, aby zvážili vzhled každého kotevního obličeje z tváře a make-upu na vlasy a oblečení. Vedoucí pracovníci neustále kritizují vystoupení svých zaměstnanců, aby se ujistili, že jejich stanice mají konkurenční výhodu. Někdy, stejně jako v Markově případě, jde až tak daleko, že navrhuje, aby kotva dostala plastovou chirurgii, aby opravila funkci, která vyniká příliš a odvrací pozornost diváka.

Můžete se také líbit: 13 osobností, které všichni chtějí vypadat

"Často se zabývám konzultacemi s novinovými kotevami a lidmi, kteří se zabývají zpravodajskou činností v různých místních, národních i mezinárodních odbytech," říká mluvčí plastického chirurga New Yorku Douglas Monasebian. "Jejich osobnosti jsou obvykle teplé a jejich fyzické vlastnosti se musí shodovat." Standardní "vzhled je obvykle rytý rysy, pěkné vlasy a hezké zuby - žádné zřetelné akcenty."

Doktor Monasebian říká, že špatná kůže a obličejové rysy, které nejsou přiměřené (velké nosy, malé rty, velké uši), jsou některé z nejběžnějších věcí označovaných jako "rozptýlení" ve zpravodajském světě. Místní televizní zpravodajské stanice dokonce provádějí výzkum zaměřený na fokusové skupiny, aby získali zájem o diváky a jejich preference, včetně myšlenek na vlasy kotvy, make-upu a šatníku.

Newyorský plastický chirurg Lee Ann Klausner souhlasí s tím, že atraktivita a proporcionální rysy jsou velice náročné, ale říká, že v průmyslovém odvětví je mnohem větší etnická rozmanitost než typická blondhaired modrooké místní kotva. "Například tam je mužský místní zpravodajský reportér v New Yorku, který nosí dreadlocks.There je ženský místní zpravodaj, který má retro 80. punkish účes.Myslím, že to je něco nového vidíme, že ukazuje nějaký zájem na lámání od "standardní" vzhled. "