Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak zahalit nový lesklý víko

Kylie Jennerová opět dělá titulky. Tentokrát však reflektor není na ní ani pro její Lipky ani na neustálou otázku: "Byla nebo neměla plastickou chirurgii?", Ale spíše vzkříšení kdysi populárního makeupového trendu: lesklé hledí víčka které se trochu lesknou.

Zatímco myšlenka na nošení lesku na vašich očích nemusí znít přitažlivě, existuje správný způsob, jak to udělat, aby to nezanechalo víčka cítit lepkavý a lepkavý. Podle jane iredale globální pedagogky Hannah Hatcher, lesklé, lesklé víko dělá obrovský návrat po dlouhé době s matnými očima. "Jarní make-up je o lesku: rosná kůže a lesklé rty a víčka. Tón lesklého víčka skutečně mluví o příběhu o čerstvém a rosném, přitom však minimálním, a přitom stále ještě obklopuje velký úder. "

Můžete se také líbit: 7 nejlepších očních odstínů očí pro hnědé oči

Dosažení vzhledu může být obtížné, zvláště pokud nevíte, co používat a jak aplikovat výrobky, a nemusí pracovat pro všechny. "Boj s tímto vzhledu získává vysoký výkon, aniž by na víku měl super lepkavý pocit," říká Hatcher.

Zde je, jak říká:

1. Připravte si oči. Hatcher říká, že začne používat nehty-béžový matný stín po celém víku.

2. Použijte barvu. Pomocí krátkého, plochého kartáče aplikujte gelové nebo krémové oční linky nebo stín v jakékoli barvě na základnu víčka od řady řas až po záhyb. "Čím je barva tmavá, tím dražší bude konečný vzhled." Nedělejte si starosti o vytvoření dokonale smíšeného víka v tomto okamžiku - je to jen o tom, že produkt získáte na víkách.

3. Smíchejte. Poté použijte čistý kartáč na kousky a smíchejte okraje, aby se krém stal měkkým a téměř kouřovým. Jen se ujistěte, že příliš nemícháte, což může způsobit ztrátu barvy.

4. Vrstva na lesku. Nejtěžší částí vzhledu je použití lesku (nebo oleje) na víčka. "Pokud používáte čistý lesk na rty, vaše oční víčka se budou cítit těžko a lepkavě. Pokud používáte vazelínu, vzhled bude příliš mastný. Chcete-li použít směs jasného nebo zářícího lesku na rty jako jane iredale PureGloss Lipgloss (26 dolarů) a Rosebud Salve (6 dolarů), který snižuje lepivý faktor. "Klepněte na směs na víčka a promícháme je do okrajů.