Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jeden cvičení, které má Emma Stone tělo tanečnice pro La La Land

Pokud jste jedním z milionů, kteří jste viděli (a milovali) nový hollywoodský hudební La La Land, možná jste si všimli, jak vypadá ohromující Emma Stone. Je elegantní, krásná a v bláznivé úžasné podobě, když tančí a zpívá si cestu obrovskými hudebními čísly.

Můžete také chtít: Lady Gaga odhalí její Super Bowl Beauty Prep

Aby se Stone dostal do takového tvaru, spolupracoval s hlavním trenérem Hollywoodu Jasonem Walshem. Walsh také vycvičil A-listers jako Matt Damon a Jennifer Aniston. Byl najat, aby vybudoval Stoneovu energii a vytrvalost, aby se dostal přes velké čísla, kde zpívá a tančí.

A naštěstí Walsh odhalil Slunci několik klíčových tipů, jak se dostat do tvaru La La Land-Emma Stone. Nejprve chválil mrtvý vzlet jako nejspolehlivější způsob cvičení. "Je to a bude vždycky mrtvý vzestup a variace mrtvého vzestupu," vysvětluje. "Je to složité hnutí, které zahrnuje všechny hlavní svalové skupiny pracující společně. Je to velmi důležité."

Dále tvrdil, že silné tréninky musí být upřednostňovány před kardio. "Zůstáváte silně podporovat kosterní systém, stabilizovat klouby, dělat kardio bezpečnější a efektivnější," řekl. Zdůrazňuje také, že když je to správné, silový trénink může také produkovat spoustu kardiochirurgie. "Kardio je druhotné."

Můžete se také líbit: Trénink Jennifer Lopez věří, že toto jídlo je doslova "jedem" pro vaše tělo

Věří také, že moderování je klíčové. "Myslím, že cukr a množství uhlohydrátů je kořenem většiny obezity v USA." To však neznamená úplné vynechání sacharidů. "Jezte snídani, ztuhlé sacharidy po celý den a nejírejte pozdě." Pokud jde o cukry, omezuje příjem. "Omezuji všechny cukry a přidám UDO Choice Oil k jídlu denně pro základní tuky," říká. "Odtud pocházím z energie, ne cukru. Mohli byste okamžitě ztratit 10 libry jen z výsevu cukru. "

Takže to máte! Jen pár tipů a jste připraveni na vaše tělo La La Land-tanečníci.