Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Zuřivé matky tvrdí, že tento populární SPF 50 opalovací krém dává svým dětem druhé a třetí stupeň popáleniny

** UPDATE 5. června 2017 **

Anglická matka dvou, Claire Tymonová, tvrdí, že stejná opalovací krém Banana Boat SPF 50, která opustila 14-měsíční dítě Cannon, Kyla, s popáleninami druhého stupně (níže), také nechala své dvě děti, které trpí hroznými popáleninami třetího stupně. Podle Denní pošta, Tymon říká, že sledovala pokyny na láhvi a aplikovala opalovací krém na obě děti "alespoň půlkrát denně" během své rodinné dovolené do Španělska. "Cítil jsem se jako rodič vinný, protože se hoří a já si myslel, že nejdřív nejsem na ně dost," říká. "Takže jsem se na ně stále více aplikoval, ale to se zhoršilo."

Po návštěvě ordinace doktora Tymonova syna bylo řečeno, že odtud nosí sluneční košili a že jeho záda nemůže být vystavena slunci po dobu alespoň jednoho roku. "Oba jsou zjizveni," říká Tymon, popisující těžké popáleniny jako připomínající "spálenou slaninu". Dokonce i děsiví, lékaři Tymonovi řekli, že pokud by její syn už byl na slunci, mohlo by to vyžadovat plastickou chirurgii na jeho zádech a ramenách.

Někteří dermatologové mají však různé názory na případ, ačkoli je těžké to říci, aniž bychom pacienty viděli nebo neměli léčbu. Eagan, MN, dermatolog Charles E. Crutchfield III, MD, říká, že identifikace správné diagnózy jak v případě Tymonova syna, tak i dcery Cannona je zásadní. "Myslím, že v obou případech je důležité určit, zda se jedná o skutečně dráždivou dermatitidu nebo alergickou kontaktní dermatitidu, která se často nesprávně nazývá" popáleniny ".

Původně publikováno 18. května 2017

Věříme, že opalovací krém chrání pokožku před poškozením, takže když hlásí, že povrch chránícího činí úplně opačnou příčinou hrozivého poškození pokožky, když je aplikován - není divu, proč uživatelé berou na sociální média, aby varovali své kolegy spotřebitele. Takže když se škoda na nevinných dětech dělá, zájem a odporová značka se zvýší o zhruba milion.

Rebecca Cannon tvrdí, že banánová loď SPF 50 Broad Spectrum Kid's Sunscreen opustila její 14měsíční dítě, Kyla, s těžkými popáleninami druhého stupně. Cannon vysvětlil společnosti CBS News v Kanadě, že věděla, že by měla používat Kyla na opalování, ale v tuto chvíli neměla žádnou ruku a myslela si, že jakákoli ochrana je lepší než žádná ochrana. "Jak den pokračoval, dostala se trochu červenější a červenější a ráno se probudila a byla oteklá, měla jasně červenou barvu a začaly se objevovat puchýře," dodala Cannon a dodala, že její tříletá žena, starý synovec v ten den použil opalovací krém pro dospělé, ale Kyla byl jediný, kdo zažil jakoukoli reakci.

Může se vám také líbit: 9 originálních SPF, které se celkově otřásají ochranou proti slunečnímu záření

Poté, co vzala dceru na svého lékaře, kde zjistila, že popáleniny jsou druhého stupně, vyprávěl jí o dalších případech popálení způsobených opalovacími krémy a vysvětlil, že je možné, že zarudnutí, puchýře a otoky jsou důsledkem závažné alergické reakci na formulace opalovacího krému. V době od děsivé události Cannon sdílela své zkušenosti na Facebooku (níže), aby sloužila jako varování pro jiné maminky o použití opalovacího krému.

"Od té doby, co jsem se vrátila domů, jsem našla znepokojující množství případů, jako je naše, nevím, proč to není odstraněno z regálů," napsala a dodala, že mluvila s Banana Boat a nabídli jí náhradu za produkt. GoodHousekeeping.com oslovila společnost Edgewell Personal Care, která vyráběla opalovací krém Banana Boat, a obdržela následující prohlášení:

"Věnujeme se všem obavám našich spotřebitelů vážně a vyšetřujeme všechny případy, kdy jsme kontaktováni. Snažíme se poskytovat vysoce kvalitní výrobky proti slunečnímu záření společnosti Banana Boat a jsme velmi znepokojeni, když se někdo setká s našimi produkty. spotřebiteli a požádali o výrobek, aby se náš tým zabývající se zabezpečením kvality mohl podívat na to dále. Bez zkoumání výrobku je obtížné určit, co by mohlo způsobit problém, jak je popsáno. Spojené státy také podstoupily přísné testování, aby zajistily, že jsou vhodně označeny a splňují všechny příslušné zdravotní předpisy, včetně testů SPF. "

Nicméně, podle Dr. Crutchfielda, tvrzení nemusí být 100% pravdivé. "Ve skutečnosti to vůbec nevypadá," vysvětluje a dodává, že se zdá být alergickou reakcí na opalovací krém. "Bohužel, někdo může kdykoliv vyvinout alergii na cokoli a tvrzení, že dítě bylo" spáleno "jakýmkoli produktem, je velmi emocionálně nabité tvrzení, že ve skutečnosti je pravděpodobné, že v tomto případě bude falešná. , Doporučil bych se vyhnout aerosolovým krémům pro kojence a používat krémovou lotion jako Vanicream Sunscreen SPF 30 s širokopásmovou ochranou. "