Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Essie's Celebrity Manicurist odhaluje nejmodernější odstín pro léto

Barva laku na nehty, kterou se rozhodnete nosit, říká něco o tom, kdo jste nebo jaké nálady jste v - neutrální béžová a elektrická růžová mluví velmi odlišnými jazyky, ale oba odstíny mohou být stejně trendy. Chcete-li zjistit, jaký vzhled má být v létě a co můžeme očekávat, že z nehtového světa v příštích měsících, jsme se obrátili na essie celebrity manikér Michelle Saunders. Tady je kopeček.

Mohlo by se vám také líbit: Snažil jsem se 7 laky na domácí gel, aby viděli, jak se srovnávají se skutečnou věcí

Hue Hype
"V létě roku 2017 se setkáme s velkým comebackem na metallics.Finally, všechno od stříbra po bronz (essie Penny Talk) vypadá opravdu moderně v této sezoně a akty, které se pohybují do hloubky a tónu, jsou stále výrazné, protože akty jsou všeobecně lichotivé. Také vidím velký červený nehtový trend, který se má objevit. "

Letní odstín
Saunders říká, že nejpopulárnější odstín esie pro léto je S'il Vous Play, třpytivý růžový lila z kolekce letní sbírky v roce 2017. "V tuto chvíli také nemohu dostat dostatek kolekce Essie Wild Akty," dodává.

Módní dopředu Podle Saunderse, jak se dostaneme do pádu, uvidíme rozdíly mezi klasickými nehty (červenými) a trendovými barvami (jasné pastely jako Essie Play Date).

Nail Art
"
Každou sezónu si myslím, že nehtové umění zmizí a místo toho skutečně vidím, že se nechtové umění stává jeho kotvou v nehtovém světě, "říká Saunders." Myslím, že nehtové umění zůstává v okolí velmi přijatelným a mladým způsobem udržet trend, protože dlouho, jak vytváříte umění se současnými barvami, zůstane čerstvě vyhlížející. "

Můžete také chtít: Super snadný způsob, jak si nechat vypadat dlouho