Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Chtěli byste věřit plastickému chirurgovi, který se chystá provést jeho procedury?

Žijeme ve světě poháněném médii a nikdo z průmyslu není vyjímán víc než jiný než sdílení přírůstků tohoto odvětví na sociálních médiích-krása a plastické chirurgie zahrnuty. Ve skutečnosti stále více plastických chirurgů vytváří účty Instagram a Snapchat jako způsob, jak dát potenciálním pacientům důkladné a osobní vysvětlení samotného postupu a očekávaných výsledků.

Jak vysvětluje New York plastický chirurg Matthew Schulman, počet plastických chirurgů využívajících sociální média se zvyšuje, většina z nich využívá Instagram. "Pokud jde o Snapchat, počet plastických chirurgů roste, ale zůstává mnohem nižší. Plastické chirurgové si uvědomují, že sociální média jsou "nová média", "říká. "Používání sociálních médií zahrnuje všechny socioekonomické skupiny, všechny věkové kategorie a všechny zeměpisné oblasti. Pomocí sociálních médií mohou chirurgové upozornit na svou praxi a dělat tak pozitivně, protože ovládají toto poselství. "

Mohlo by se vám také líbit: Plastická chirurgie Journals pacientů jsou nejnovějšími jevy, které vyhodí na sociální média

Plastický chirurg Las Vegas Christopher Khorsandi říká, že vzhledem k tomu, že estetický průmysl je obecně více zapojen do profesionálního marketingu, je přirozené, že se na rozhovoru účastní poskytovatelé. "Snapchat je jedním z mnoha médií, které se chirurgové obracejí. Mluví o nové generaci pacientů a umožňuje pacientům nejen dozvědět se o procedurách, ale také o samotných chirurgech, "dodává. Snížení množství výzkumu a domácí úkoly, které je třeba provést na straně pacientů (ačkoli je to stále nezbytné a nelze je překonat), získat vnitřní pohled na to, jak chirurg pracuje, výsledky se shromažďují a jejich celkové chování je všechny plusy pro lékaře jsou aktivní na sociálních médiích.

Zatímco někteří lékaři to vidí jako marketingový nástroj, jiní považují za nepotřebné zveřejňovat živé operace a obrazy své práce na těchto fórech. Ve skutečnosti na nedávném každoročním estetickém setkání ASAPS se jeden lékař dostavil na scénu, aby se podělil o své poznatky o tom, jak pacienti reagovali na lékaře, kteří sdíleli jeden obrázek zejména o tom, že chirurg provádí proceduru a dokumentuje ji na sociálních médiích (myslíte si, ukázal na pacienta, který se rozplýval na židli, který se stal velkým krmivem. Panel se však rychle změnil na zvukovou tabuli o lékařech, kteří používali sociální média).

Můžete se také líbit: Goldie Hawn jde společensky s jejím anti-aging rutinou

Stejně jako vaše oblíbená značka krásy nebo celebrita, je nyní prakticky očekáváno, že plastičtí chirurgové budou pravidelně působit na přípravcích Instagram a Snapchat - a to je zvláště důležité pro potenciální pacienty a pacienty, kteří mají probíhající procedury. "Stali jsme se digitální, neustále propojenou společností. Z toho vyplývá, že plastická chirurgie by nakonec převážně zahrnula sociální média, "říká Dr. Khorsandi. "I když médium nemůže být kritizováno, zpráva obsažená uvnitř je tam, kde se mnohí chirurgové liší. Někteří se domnívají, že příspěvky by měly zůstat přísně informativní, zatímco ty, které mají pocit, že zábava může být a měla by být částí poselství - je tohle poslední myšlenka, která způsobuje tolik zmatků. "

Zatímco je stále důležité, aby lékaři udržovali vzdělávací web s odpověďmi na nejčastěji kladené otázky, informace o populárních postupech a fotogalerii, pacienti chtějí vidět svého budoucího lékaře i na sociálních médiích. "Pokud je chirurg nepřítomen ze sociálních médií, vidí se, že něco skrývá. Nebo že jeho výsledky nejsou vhodné pro veřejnost, "vysvětluje Dr. Schulman. "Zatímco všichni víme, že existují vynikající chirurgové, kteří nemají přítomnost sociálních médií, je skutečnost, že je vnímána negativně a vnímání se stává realitou."

Může se vám také líbit: Tento neobvyklý postup plastické chirurgie se na Instagram náhle rozvíjí

Dalším důvodem, proč lékaři skočí na vlak Instagram: pomáhá jim rozšiřovat svou praxi obrovsky. "Díky mé praxi přispěly sociální média k tomu, že se jí daří rozvíjet na úroveň, kterou mnozí nemohou dosáhnout. Moje konzultace jsou rezervovány čtyři až šest měsíců v předstihu a je zde devět měsíců na chirurgii, "říká Dr. Schulman. "Moje ceny patří k nejvyšším v národě a pacienti pokračují v úsudku s vysokou sazbou a vím, že je to kvůli mé přítomnosti v sociálních médiích." S více než 100 000 následovníky v Instagramu, účty sociálních médií Dr. Schulmana účet Snapchat, který získá více než 4,5 milionu zobrazení denně) dává světu vnitřní pohled na výsledky před a po výsledcích a představu o tom, co se skutečně děje před, během a po operaci. On dále říká, že když analyzoval datum chirurgické konzultace po dobu 12 měsíců (více než 1000 po sobě jdoucích konzultací), chirurgická míra rezervací pro ty pacienty, kteří ho na Snapchatu aktivně sledovali před konzultací, byla 73% oproti 43% pro ty, kteří ho nechodí na Snapchat. "To jen ukazuje, že před konzultací jsem byl předem zvolen potenciálními pacienty a že přicházejí k zákroku."

Ale přesto se to vyslovuje pro to, aby odpověděla na otázku, co spotřebitel cítí vidět, že tito doktoři dávají vše pro to, aby svět viděl. Jistě, někteří to mohou považovat za neprofesionální, ale pro velkou většinu pacientů a potenciálních pacientů, kteří se chtějí ujistit, že vybírají správného chirurga a správný postup - a chtějí skutečně vidět, co samy zažijí - je to zdaleka nejlepší způsob, jak to udělat. "Drtivá většina pacientů, s nimiž jsem se setkal, má pozitivní dojem ze sociálních médií, pokud jde o plastickou chirurgii," říká Dr. Khorsandi. "Zatímco jsou ti, kteří se vyhýbají sledování živých postupů, jsem neustále ohromen tím, kolik lidí skutečně těší sledování procesu. Co se týče příspěvků ze sociálních médií, jsou to fotografie, které se předtím objevily, a které shromažďují nejvíce zobrazení, nejoblíbenější a nejvíce interakcí. "

Můžete také rád: toto video doktora stlačení nadbytečný plnič na rty z cysty je mimo děsivý

"Všichni moji pacienti dostanou příležitost, aby se jejich operace ukázala na Snapchatu. Každý, kdo souhlasí, podepíše rozsáhlý formulář pro souhlas, "říká Dr. Schulman. "Celý bod mého účtu je poskytnout realistický zážitek, takže pokud si můj pacient chce něco ukázat, ukážu mu to." Kromě chirurgických postupů nabízí také konzultace, následné sledování a narkurgické procedury, jako jsou toxiny, plnidla, lasery a estetické služby. Chicago plastický chirurg MUDr. Otto Plačík dodává, že představení skutečných pacientů na Snapchatu odhaluje ochotu ukázat výsledky v reálném čase (a ne nutně dlouhodobé výsledky) a úsilí, které chirurg provádí k dosažení těchto výsledků. "Potenciální pacienti z mé praxe komentují výchovný přístup. Zdá se, že mají lepší ocenění za upřímné úsilí vynaložené na dosažení konečných výsledků a chápou, proč "bolely" po operaci, na rozdíl od konvenčních televizních pořadů, které ukazují, že pacient chodí a vystoupí z operace, ale ne skutečný poranění nebo chirurgické trauma, které je nutné provést, "říká.

A pro ty, kteří používají platformu Snapchat a jiné platformy sociálních médií ve svůj prospěch, určitě stojí za to investovat a chodit po jemné linii. Doktor Khorsandi říká, že měl jednoho pacienta na půli cesty po celém světě, aby měl plnivo na rty, které vyžadovalo pouze jednu injekční stříkačku. "Líbila se mé práci na sociálních médiích," říká. "Poté, co jsem ji vstřikoval plničem, nastoupila do letadla a zamířila domů. Nemyslím si, že by se něco podobného stalo ve dnech před sociálními médii. "