Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tam je hlavní podvod Ulta, který se právě teď rozpadá - nezapadá na to

Mezi fotografiemi přátel, které jste neviděli od střední školy a nové fotky neteří a synovců, jste možná viděli příspěvek, který prohlašuje, že všechny obchody Ulta Beauty zavírají své dveře po tom, co se jim koupil nikdo jiný než Sephora. Ale je to pravda? Ukázalo se, že fanoušci Ulty nemají co dělat. Tady je to, co se stalo.

Mohlo by se vám také líbit: Konkurent Ulta a Sephora přichází ... A nikdy nebudeš hádat, jaká společnost je za tím

Podle Snopese, jakmile čtenáři klikli na odkaz na Facebooku, ať již původní příspěvek nebo sekundární zdroj, byli převedeni na falešnou stránku, která byla zesměšněná, aby vypadala jako Lidé článek, který se týká nadpisu "Sephora právě oznámila, že nakupují Ulta - Zde je, jak můžete využít výhod" (zde si můžete prohlédnout kopii stránky). Podle článku se předpokládá, že Sephora předpokládá, že odkoupení bude pro krásy zákazníků prospěšné a že nesprávně vysvětlí oznámení o akvizici společnosti Sephora a dodává, že "mega-maloobchodník se bude zdvojnásobovat a již zahájil proces likvidace produktů Ulta." obsahuje také konkrétní podrobnosti o řešení: "Do dnešního dne již bylo uzavřeno 18 z 950 obchodů Ulta. Zbývající obchody se uzavřou do konce roku. "

Obrázek: Snopes

Pokud jde o předpokládané přínosy, které by to přineslo nakupujícím (a nejvíce neuvěřitelná část příběhu) článek tvrdí, že všechny obchody Ulta budou držet konečný výprodej v každém místě, stejně jako nabízet volné vzorky výrobků pro péči o pleť - konkrétně , tajný produkt, který byl dosud vyhrazen pouze pro celebrity a další VIP klientelu. "Až do nedávné doby Ulta Beauty vždy udržovala úžasné tajemství vrásek, nazvané Vlamorous Cream, vyhrazené pro své vysoce placené celebrity klienty. Odešly zprávu, že za účelem vyčistění produktů z police, potřebovali rozdávat vzorky zdarma pro všechny, aby to zkusili. V důsledku toho před několika týdny sdíleli jednoduché řešení, které bylo předtím pouze sdíleno s celeb zákazníky všem! "

Pod popisem krému se objevuje fotografická představa, která je tak dramatická, že byste byl hloupý, kdybyste smetanu nekoupili - kdyby skutečně existovala. Prodejní stránka byla kompletní s falešnými recenzenty testerů, informace o nabídce, celých devět yardů. Ale každý odkaz vedl k dalšímu podvodu, který odhalil, že celý příběh Ulta-Sephora byl podvod a příběh nebyl nikdy zveřejněn Lidé.

Ve skutečnosti Ulta skladuje více značek než kdykoli předtím, vítá jména jako MAC, Bumble a bumble a NARS právě tento rok. Spodní řádek: Pokud vidíte tento odkaz na kanálech ve službě Facebook, stačí jen pohybovat.