Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Salma Hayek používá masáž "Natural Facelift" pro změnu jawline

Víte, že získáte super exkluzivní ošetření obličeje, pokud osoba, která vám to dá, musí létat po celém světě, aby vám zacházelo. Pro 50letou omračující Salmu Hayek čekáme na krásu, není pro kurzu žádným velkým problémem, protože její oblíbená masáž obličeje pochází z Japonska a je dostupná pouze čtyřikrát ročně. Jak řekla New York Times v nedávném rozhovoru, stojí za to čekat tento specializovaný čtyřhlavý obličej.

Můžeš se také líbit: Sofia Vergara se stáhne dolů a dostane kandidát na její tělo

"Mám tuhle japonskou ženu, která pochází z Tokyu, Mikiko. Ona chodí do Londýna a Paříže na schůzky asi čtyřikrát ročně. Není snadné se dostat dovnitř. Přísahám jí. Její technika vyžaduje čtyři ruce, takže na vás pracují dva lidé. Masíruje tvář. Je to trochu šílené, když to děláš. Musíte říct "eee" a "ahh", vysvětluje Hayek. "Jakmile říkáte" ahh ", jedna osoba si vytáhne jazyk a další tahá a třeští hlavu. Nikdy jsem nic podobného neudělal. "

Mikikio, na které se odkazuje, je Mikiko Hayano v klubu Grace Belgravia v Londýně. Hayano kombinuje masáž a craniosakrální práci s orientálními a západními tradičními terapiemi ve čtyřruční "Natural Facelift" léčbě. Tato metoda zahrnuje současně aktivaci nervového systému, svalů a mozku. Podle webové stránky Grace Belgraviové může metoda Hayanovy pomoci napnout kůži, ostrost nosu a přidat hloubku a tón do profilu obličeje.


Hayanova masáž "Natural Facelift" je také dramaticky vyhlášena pro vymalování tváře, tvrzení, že se Hayek podepisuje. "Jednou se mě zeptala:" Máte rád svou čelist více čtverců nebo více? "Řekl Hayek. "Po ukončení práce viděla rozdíl! Vždycky dostanu kolo. Má tvář je dostatečně čtvercová. "