Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Kim Kardashian West sdílí dva tipy pro odstranění skvrn od Genius, které chcete zkusit

Pokud někdo ví něco o make-upu, je to Kardashian Klan. A OG konturování, Kim Kardashian West zná první ruku o nebezpečích a nehodách, které spolu s aplikací make-upu. Mezi seznamem otravných bludů v oblasti krásy, získávání makeupu přes vaše oblečení je přímo na špičce. A získání kapky nebo nátěru základů na vašem vrcholu nebo šatech může znamenat sayonara na jeden z vašich oblíbených oblečení. Je to boj, že ti z nás, kteří se míchají nebo jsou nakloněni našemu nadaci, dobře vědí.

Můžeš také rád: odborníci na péči o pleť sdílejí nejhorší chyby v kráse, které někdy udělali

Přestože má KKW přístup k nejlepším čističům a myunderers na planetě, ona stále bere základové skvrny do vlastních rukou s tímto super snadný trik zahrnující běžný drogistický produkt. Na nejnovějším videu pro svou aplikaci sdílela módní úsporný tip, zatímco si vyzkoušela další make-up a kosmetické poradenství. "Není nic horšího než být plně připraven a uvědomit si, že máte základy na vašem oblečení," řekl Kardashian West. "Chcete-li se zbavit makeup skvrn, pěna na holení často dělá trik. Stačí aplikovat na skvrnu a pak mírně namočit nebo umyt. Pokud skvrna stále nevyjde, můžete také použít kapku tření alkoholu smíchaný s holícím krémem. Skvrna by se měla snadno zvednout. "

V jiném časově úsporném tipu sdílí, jak z těch šatů získáte ty zbytečné bílé deodorantové skvrny se třemi běžnými předměty, které byste mohli najít kolem domu. "Třepení čistého páru nylonových punčoch na bílou deodorantovou skvrnu pomůže zmizet," píše. "Slyšela jsem také, že funguje houba, kosmetika nebo dokonce i sušička." Pravděpodobně jste nemuseli mít pár nylonových punčoch nebo dokonce sušičku, ale to, co v moderní době krásy nemá mít kosmetiku? Zkuste jeden z těchto tipů při příštím příjezdu a všimněte si velkého, nepříjemného skvrna, než vyrazíte ven.