Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Herečka Robin Wright odhalí produkty a ošetření, které jí dávají bezchybnou pokožku

Hollywood je choulostivé místo. Modely se chovají jako chameleoni, mění jejich pohled z jednoho dne na druhý. Herečky jsou často vnímány jako postavy, které hrají, až po to, jak se oblékají. Ale pro Robina Wrighta, dlouhotrvajícího zařízení ve filmovém průmyslu, to, co vidíte, je to, co dostanete. Neexistuje žádný špičkový prvek kolem toho, že tato žena je přirozená krása a zůstává věrná sama sobě, aniž by se chvěla o centimetr. Pokud je v Hollywoodu nějaký těžký vrtulník, který si zaslouží titul "všestranné krásy", je to Robin Wright.

Můžete také rád: Tento trend vlasů vypadal úžasně na celebrity všech věkových kategorií na Emmys

Ženy ve výkonných pozicích vědí, že mají vlastní věci. Navzdory skutečnosti, že hraje politiku Claire Underwoodovou na kriticky uznávaném politickém dramatickém seriálu Netflix Domeček z karet, 51-rok-stará matka dvou hrál v mnoha filmech, včetně Princezná nevěsta, Forrest Gump a Dívka s dračím tetováním, mimo jiné (další je Blade Runner 2049), než přistane na svém posledním vystoupení. Zlatý glóbus (získala také pět po sobě jdoucích nominací na Emmy) získala co největší uznání jejího otevřeného hlasu o stejném odměňování žen a dalších feministických právech, jakou má za schopnost ovládat velkou obrazovku. Robin také udělal její režijní debut Domeček z karet v roce 2014 a spustila společensky vědomou linii na spaní, Pour Les Femmes, s oděvní návrhářkou Karen Fowlerovou později v tomto roce. Robin seděl s námi a sdílel dobré, špatné a ošklivé o stárnutí, kráse a dokonce i jejích vráskách, které jí nevadí tolik.

NewBeauty: Co změnilo co nejvíce tvůj pohled v průběhu let?

Robin Wright: Vypadám starší (směje se). Zjistili jste, že když se díváte na staré obrázky a pak je držíte na aktuálních snímcích, kojenecký tuk spadne a vidíte ve svých rysech více přísných rysů. Je to jako vaše lícní kosti se stanou více prominentní, vaše tváře nejsou tak plné, váš nos není jako mops a není tolik masa. A jasně víc vrásek, samozřejmě.

Poznámka: Podíváte-li se zpět na vaše modelovací dny, máte nějaké tipy, které jste se dozvěděli, že se dnes ještě spoléháte?

RW: Vzpomínám si, že ve velmi mladém věku slyším, že se vždycky roztřásnou do výrobků pro péči o pokožku nebo jakéhokoli jiného, ​​co se děje, z krku tak podobným způsobem, když pohybují rukama v pohybu nahoru, když dostanete obličej. Také jsem se dozvěděla, že mi důkladně vyčistí obličej ráno i večer, sérum před hydratačním krémem a velmi silným hydratačním krémem, který je velmi změkčující.

Pozn .: Jaké jsou některé z vašich oblíbených produktů?

RW: Používám francouzskou společnost Chantecaille Beauté, která používá všechny přírodní rostliny. Mezi tím a Newyorskou dermatologickou skupinou (NYDG) se věnuji péči o pleť. Jsem vášnivý uživatel svých čističek, zvlhčovačů a sér. A jejich opalovací krém je nutností a nutností každý den. On (z dermatologa New Yorku David Colbert, MD) dělá tyto oleje a toto krásné granátové jablko, které jsem si vzal poté, co jsem si zvlhčila kůži. A oleje jsou dobré v noci!

Pozn .: Vaše pokožka je bezchybná a na tváři máte sotva linii. Jaké je vaše tajemství?

RW: Nemyslím, že jsou tajemství. Myslím, že všichni víme, že čím víc jíte, cvičíte, spíte dobře a ve svém životě nemáte přílišný stres, vy budete vypadat lépe a mladší a budete se cítit lépe. Mám velmi stresující život, a pak jsem získal klidnou přestávku. Nikdy nebudete mít stres. Takže jde o nalezení rovnováhy.

Upozornění: V průběhu let jste nosili vlasy mnoha různými způsoby. Který styl je váš oblíbený?

RW: Vycházím z vlasů poprvé za několik let. Od chvíle, kdy jsem byl, je to krátké Domeček z karet, a ráda mám krátké vlasy, ale experimentuji s dlouhou fází vlasů znovu. Abych vám řekl pravdu, uvidíme. Začal jsem užívat Nutrafol, vitamín, který pomáhá vašim vlasům růst tlustší a rychlejší. Musím s tím být opravdu pečlivě, protože jsem tak špatný, že jsem s tímto typem věcí nepřetržitě. Ale zdá se, že je to královna rychlosti, chcete-li rychleji vlasy.

Pozn .: Jaký je váš největší boj o krásu?

RW: Nevykopávám hnědé skvrny, které jsem v tomto věku dělám. Ale Hádej co? Musíte je všechny přivítat.

Pozn .: Jste velký na přirozeném vzhledu. Přihlašujete se ke stejnému přístupu, pokud jde o váš životní styl?

RW: Ano, vždycky jsem byl takový. Příliš mnoho je příliš ve své knize. Příliš mnoho make-upu, příliš mnoho vlasů - nedokážu to vytáhnout. Takže "méně je víc" je moje motto.

Pozn .: Promluvíme si vrásky. Před několika lety byl publikován článek, v němž jste se zmínili o "botoxu." Co dalšího děláš?

RW: Samozřejmě stále dělám botoxy - každou chvíli. Dělám také léčbu s názvem Sublime. Je tohle nová neschirurgická léčba, která využívá teplo k vytvoření vlastního kolagenu, který se přiblíží k povrchu. Zjistil jsem určitou změnu kvality pokožky. Můj přítel má velmi legrační linii: "Tato věková věc? Je to tak zatraceně drahé! "